تور دبی (برگزار شده)

تور دبی (برگزار شده)

نسخه چاپی

مدت

۳ شب و ۴ روز

قیمت

۳/۱۳۰/۰۰۰ (ایران ایر)
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
PHOENIX
BB ۳,۱۳۰,۰۰۰ ۳,۳۳۵,۰۰۰ ۳,۳۳۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
SUN & SANDS DOWNTOWN
BB ۳,۲۸۰,۰۰۰ ۳,۴۸۰,۰۰۰ ۳,۴۸۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
NIHAL/ORCHID
BB ۳,۳۱۰,۰۰۰ ۳,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
MAYFAIR
BB ۳,۳۲۰,۰۰۰ ۳,۴۳۰,۰۰۰ ۳,۴۳۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
LAVENDER
BB ۳,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۳۵,۰۰۰ ۳,۴۳۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
SUN & SAND CLOCK TOWER
BB ۳,۳۵۰,۰۰۰ ۳,۶۲۵,۰۰۰ ۳,۶۲۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
GOLDEN TULIP NIHAL PALACE
BB ۳,۷۰۰,۰۰۰ ۳,۴۳۵,۰۰۰ ۳,۴۳۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
DORUS
BB ۳,۴۰۰,۰۰۰ ۳,۹۰۵,۰۰۰ ۳,۶۲۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
NEW BLACK STONE
BB ۳,۵۵۰,۰۰۰ ۳,۹۵۰,۰۰۰ ۳,۴۳۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
CITY SEASONS
BB ۳,۶۰۰,۰۰۰ ۳,۶۲۰,۰۰۰ ۳,۹۰۵,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
LANDMARK PREMIER
BB ۳,۷۹۰,۰۰۰ - ۳,۹۵۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
HYATT PLACE RIGGA
BB ۴,۳۱۰,۰۰۰ ۳,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۶۲۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
GEROVA
BB ۴,۷۰۰,۰۰۰ ۴,۸۰۰,۰۰۰ - ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
JOOD PALACE
BB ۴,۲۶۰,۰۰۰ ۴,۱۵۰,۰۰۰ ۳,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
CROWNE PLAZA DEIRA
BB ۴,۲۹۰,۰۰۰ ۴,۴۸۰,۰۰۰ ۴,۸۰۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
CANAL CENTRAL
BB ۴,۷۵۰,۰۰۰ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
HYATT REGENCY
BB ۴,۷۸۵,۰۰۰ ۴,۱۰۰,۰۰۰ ۴,۱۰۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
SWISSOTEL AL GHURAIR
BB ۴,۸۴۰,۰۰۰ ۴,۴۳۰,۰۰۰ ۴,۴۳۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
PULLMAN CITY CENTRE
BB ۴,۸۸۰,۰۰۰ - - ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
CROWNE PLAZA
BB ۵,۰۵۰,۰۰۰ ۴,۰۵۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
ROYAL PLAZA PALM
BB ۵,۲۶۰,۰۰۰ ۴,۹۵۰,۰۰۰ ۴,۹۵۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
HILTON SHEIKH ZAYED
BB ۵,۴۰۰,۰۰۰ - - ۳,۰۵۰,۰۰۰ ---
RIXOS BAB AL BAHR
BB ۷,۷۹۰,۰۰۰ ۷,۵۳۵,۰۰۰ ۳,۳۷۰,۰۰۰ ۳,۳۷۰,۰۰۰ ---
اطلاعات تور
مدت ۳ شب و ۴ روز
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین هواپیمایی ایران ایر
مبلغ از ۳,۱۳۰,۰۰۰ (ایران ایر)

دبی یا دوبی یکی از امیرنشین‌های هفت گانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن، و با تنها ۵ درصد از مجموع وسعت خاک امارات عربی متحده بعد از امارت ابوظبی است.امیرنشین دبی در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس قرار دارد و جزئی از کشور امارات متحده عربی است. این شهر بندری گردشی با جاذبه‌های مدرن و بعضی جاذبه‌های تاریخی و طبیعی است. حاکم این امارت، شیخ محمد بن راشد است و نایب حاکم شیخ حمدان بن راشد می باشد. شاید شهر دبی مهم‌ترین شهر امارات باشد.در واقع بعد از امارت ابوظبی که پایتخت سیاسی کشور امارات متحده عربی است می توان گفت دبی پایتخت تجارتی امارات متحده عربی است. دبی از دیگر امارت‌های امارات متحده عربی متمایز می‌باشد از این لحاظ که درآمد نفت آن تنها 6 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهد و اکثر درآمد امارت دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور مجدد کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی نیز از گردشگری و دیگر خدمات مالی و تجاری تشکیل می‌گردد.تأسیسات و پیشرفتهای زیاد در صنایع و فعالیتهای مختلف در دبی باعث شده تا توجه جهانی را در تمام زمینه‌ها و پروژه‌ها جلب کند. دبی و دیره، بنادر مهمی برای تولیدکنندگان غربی است. بیشتر مراکز مالی و بانکها در منطقه بندری می‌باشد. دبی اهمیتش را به عنوان یک مسیر تجاری در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به دست آورد. شهر دبی تجارت آزاد طلا دارد. بندر جبل علی در دهه ۱۹۷۰ ساخته شده و بزرگترین بندر دست ساز بشر در جهان است. اما دبی به صورت فزاینده‌ای در حال پیشرفت به عنوان مرکزی برای صنایع خدماتی از قبیل فناوری اطلاعات و سرمایه گذاری می‌باشد. خطوط حمل و نقل توسط هواپیمایی امارات تقویت شده و در سال ۲۰۰۶ حدود ۲۸ میلیون مسافر را جا به جا کرده‌است. همچنین در دبی مناطق آزاد برای صنایع بخصوص وجود دارد از قبیل شهر اینترنتی دبی و شهر رسانه دبی.

شیخ‌نشین دبی توسط خانواده آل مکتوم تأسیس شد و از 1833 میلادی تا به امروز نیز این خانواده بر آن حکومت می‌کنند. دولت دبی در چهارچوب سلطنت مشروطه عمل می‌کند . شیخ محمد آل مکتوم حاکم فعلی شیخ‌نشین دبی است که علاوه بر حاکمیت دوبی نایب رئیس پادشاه امارات متحده عربی، نخست وزیر و رئیس مجلس وزیران امارات متحده عربی نیز می‌باشد.

آب و هوا

دبی دارای آب و هوا بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است و به‌طور میانگین دارای دمایی در حدود ۴۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۱۰۴ درجهٔفارنهایت) در روز و ۳۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۸۶ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

دبی در فصل زمستان نیز گرم است و به‌طور میانگین دارای دمای ۲۳ درجهٔ سانتی‌گراد (۷۳ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۱۴ درجهٔ سانتی‌گراد (۵۷ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد.

میانگین بارش در دبی ۸۸٫۶ میلی‌متر (۳٫۴۹ اینچ) در سال می‌باشد.

0
  • دبی یا دوبی یکی از امیرنشین‌های هفت گانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت...

    مشاهده بیشتر

دبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *