تور نمایشگاهی عرب هلث (برگزار شده)

تور نمایشگاهی عرب هلث (برگزار شده)

نسخه چاپی

تاریخ برگزاری

۱۳۹۸-۱۱-۰۷

مدت

۳ شب و ۴ روز

قیمت

۶۱۰ درهم + ۲/۶۵۰/۰۰۰ ماهان
اطلاعات تور
تاریخ برگزاری ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
مدت ۳ شب و ۴ روز
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین ماهان
نام ایرلاین
مبلغ از ۶۱۰ درهم + ۲,۶۵۰,۰۰۰ ماهان

نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی
نمایشگاه عرب هلث دبی (Arab Health) بزرگترین گردهمایی تاجران و متخصصان حوزه تجهیزات مراقبت پزشکی در خاورمیانه است. در این نمایشگاه بزرگترین فعالان عرصه پزشکی و تجهیزات مربوط به آن از کشورهای مختلف حضور پیدا می کنند و در یک فضای تجاری و آموزشی با همکارانشان ارتباط کاری برقرار می نمایند.

نمایشگاه عرب هلث مکانی بسیار مناسب و ایده آل برای نمایش جدیدترین محصولات و خدمات مرتبط با حوزه پزشکی است. در طول برگزاری این نمایشگاه، چندین کنفرانس آموزش پزشکی مستمر (CMC) نیز برپا می شود و جدیدترین و بروزترین دستورالعمل ها، تکنیک ها و مهارت ها در این زمینه ارائه می گردد.

در سال گذشته (سال 2019)، بیش از 4250 شرکت از حدود 65 کشور مختلف در نمایشگاه عرب هلث شرکت کردند و بیش از 106500 نفر نیز از در طول مدت برگزاری اش از آن بازدید کردند. بر اساس آمار 32 درصد از بازدیدکنندگان معامله های 250 هزار تا 1 میلیون دلاری با غرفه داران انجام دادند و در مجموع میلیون ها دلار قرارداد تجاری امضا شد. حدود 45 درصد از بازدیدکنندگان نمایشگاه را نمایندگان دولتی و بیمارستان ها تشکیل دادند و حدود 35 درصد آنها را واسطه ها و یا توزیع کنندگان محصولات پزشکی. وزیران کشورهایی مانند امارات، عربستان، فنلاند، نیجریه و …. نیز در مدت برگزاری این رویداد، از آن بازدید نمودند.

موضوعات نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی 2020
– سلامت عمومی

– چاقی

– مدیریت کیفی

– چاپ سه بعدی پزشکی

– پزشکی اورژانسی

– زخم ها و جراحی هایی که به مراقبت شدید نیاز دارند

– فشارخون

– بیهوشی

– گوارش

– داروهای تنفسی

– مهندسی پزشکی

– طب خانواده

تاریخ برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی 2020
نمایشگاه عرب هلث از تاریخ 7 الی 10 بهمن 98 ( 27 الی 30 ژانویه 2020) برگزار می گردد.

0
  • دبی یا دوبی یکی از امیرنشین‌های هفت گانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت...

    مشاهده بیشتر

دبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *