تور ایتالیا 3 شب و 4 روز رم (برگزار شده)

تور ایتالیا 3 شب و 4 روز رم (برگزار شده)

نسخه چاپی

مدت

۳ شب و ۴ روز رم

قیمت

۴۲۰ یورو + نرخ پرواز (ترکیش ایرلاین)
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
TORINO
BB EUR ۴۲۰ EUR ۷۴۰ EUR ۳۶۰ EUR ۳۲۰ ---
MONTI PALACE
BB EUR ۴۵۰ EUR ۷۷۰ EUR ۳۹۰ EUR ۳۴۰ ---
MEDITERANEO
BB EUR ۴۷۰ EUR ۷۹۰ EUR ۴۱۰ EUR ۳۶۰ ---
STARHOTES MICHELANGELO
BB EUR ۴۹۰ EUR ۸۱۰ EUR ۴۳۰ EUR ۳۸۰ ---
STARHOTES METROPOL
BB EUR ۵۱۰ EUR ۸۷۰ EUR ۴۵۰ EUR ۴۰۰ ---
SINA BERNINI BRISTOL
BB EUR ۵۴۰ EUR ۹۳۰ EUR ۴۸۰ EUR ۴۳۰ ---
AMBASCIATORI
BB EUR ۶۰۰ EUR ۱,۰۴۰ EUR ۵۴۰ EUR ۴۹۰ ---
NH COLLECTION CINQUECENTO
BB EUR ۶۲۰ EUR ۱,۰۶۰ EUR ۵۶۰ EUR ۵۱۰ ---
PALLAZZO NAIADI
BB EUR ۶۵۰ EUR ۱,۱۰۰ EUR ۵۹۰ EUR ۵۴۰ ---
PLACE GRAND HOTEL
BB EUR ۵۶۰ EUR ۱,۰۲۰ EUR ۵۰۰ EUR ۴۵۰ ---
اطلاعات تور
مدت ۳ شب و ۴ روز رم
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین هواپیمایی ترکیش ایرلاین
مبلغ از ۴۲۰ یورو + نرخ پرواز (ترکیش ایرلاین)

ایتالیا (به ایتالیایی: Italia) با نام رسمی جمهوری ایتالیا (به ایتالیایی: Repubblica Italiana) کشوری است که در جنوب قاره اروپا قرار گرفته و پایتخت آن شهر تاریخی رماست. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیرهٔ سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. گروه هشت یا جی هشت قدرتهای صنعتی گفته می‌شوند.

ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد.

دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد کهکامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود.

ایتالیا، کشور لذیذترین غذاهای دنیا، سرزمین‌های سرسبز و باغ‌های انگور، قایق‌های شناور در کانال های ونیز و زیباترین و باشکوه‌ترین بناهای تاریخی جهان است؛ کشور بزرگی که تاریخی ریشه‌دار و غنی دارد و همین مسئله موجب تنوع فرهنگی در این کشور شده است. تور ایتالیا یکی از پرطرفدارترین انواعتور اروپا است.

سنت‌ها، آداب و رسوم و فرهنگ این کشور، از منطقه‌ای به منطقه‌ی دیگر متفاوت است. به‌عنوان مثال آداب و رسوم ایتالیایی‌های منطقه‌ی سیسیل، ونتو و کامپانیا کاملا با یکدیگر متفاوت است.

رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود.

پس از فروپاشی امپراتوری روم، منطقهٔ ایتالیا به مناطق و شهرهای خودگردان بسیاری تقسیم شده‌بود (ازجمله جمهوری ونیز و دولت کلیسا) ولی واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا را به‌وجود آوردند.

0
  • ایتالیا (به ایتالیایی: Italia) با نام رسمی جمهوری ایتالیا (به ایتالیایی: Repubblica Italiana) کشوری است که در جنوب قاره اروپا قرار گرفته و پایتخت آن...

    مشاهده بیشتر
  • شهر رم به عنوان پایتخت کشور ایتالیا، از قدیمی‌ترین شهرها در طول زندگی بشر محسوب می‌شود. این شهر در گذر قرن‌ها، فراز و نشیب‌های بسیاری...

    مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *