تور اوکراین 6 شب و 7 روز کیف (برگزار شده)

تور اوکراین 6 شب و 7 روز کیف (برگزار شده)

نسخه چاپی

مدت

۶ شب و ۷ روز کیف

قیمت

۶۹۰ دلار+ نرخ پرواز (اوکراین ایر)
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
MIR
BB $ ۶۹۰ $ ۷۴۰ $ ۵۹۰ $ ۵۴۰ ---
IQ HOTEL
BB $ ۷۱۰ $ ۷۹۰ - - ---
KOZATSKI
BB $ ۷۶۰ $ ۸۹۰ - - ---
EXPRESS
BB $ ۷۹۵ $ ۹۷۵ - - ---
PREMIER HOTEL LYBID
BB $ ۷۲۵ $ ۸۶۰ - - ---
PREMIER HOTEL RUS
BB $ ۷۵۵ $ ۹۲۵ - - ---
BAKKARA ART-HOTEL TOP
BB $ ۷۹۰ $ ۹۵۵ $ ۶۷۰ $ ۶۲۰ ---
DNIPRO
BB $ ۷۶۰ $ ۹۲۵ - - ---
IBIS
BB $ ۸۱۵ $ ۱,۰۲۰ - - ---
BONAPART HOTEL
BB $ ۹۹۰ $ ۱,۲۸۰ - - ---
MERCURE KYIV CONGRESS
BB $ ۸۵۰ $ ۱,۰۸۰ $ ۷۵۰ $ ۶۲۰ ---
KHRESCHATYK HOTEL
BB $ ۱,۰۶۰ $ ۱,۵۹۰ $ ۸۷۰ $ ۶۷۰ ---
UKRAINE
BB $ ۸۱۵ $ ۹۸۰ - $ ۶۹۰ ---
ALOFT KIEV
BB $ ۱,۰۴۵ $ ۱,۵۲۰ $ ۹۶۰ $ ۷۲۰ ---
اطلاعات تور
مدت ۶ شب و ۷ روز کیف
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین هواپیمایی اوکراین ایر
مبلغ از ۶۹۰ دلار+ نرخ پرواز (اوکراین ایر)

اوکراین در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. این کشور با وسعت 603.628 کیلومتر مربع بزرگ ترین کشور در اروپا است.

کشور اکراین با کشورهای لهستان ، اسلواکی ، مجارستان ، رومانی ، مولداوی ، بلاروس و روسیه هم مرز است.

از لحاظ اقتصادی ، اوکراین یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی است. اوکراین دارای منابع طبیعی غنی است و به عنوان “پرستار اروپا شناخته شده است.”

کشور اوکراین از دشت های حاصلخیز مختلفی تشکیل شده است و بخش بزرگی از دشتهای شرق اروپا را در بر میگیرد بخش مرکزی اوکراین متشکل از دشت دنیپر بوده و جریان رودخانه دنیپر از شمال به جنوب در آن در جریان میباشد.

در جنوب اوکراین سواحل دریاهای سیاه و Azov و همچنین شبه جزیره کریمهقرار داشته که شامل زمینهای پست و کوه های کم ارتفاع میباشد.

غرب اوکراین به کوههای کارپات منتهی شدهکه منطقه ای بیش از 240 کیلومتر (150 مایل) را در بر میگیرد.آب و هوای کشور معتدل بوده و میزان بارندگی 16 – 24 اینچ (400 میلی متر تا 600 میلی متر) در سال است. زمستان معتدل با سرمای نه چندان شدید اما با بارش برف به طور منظم در همه جا به جز در منطقه جنوب میباشد.

رودخانه ها و دریاچه هادر فصل زمستانیخ زده و تابستان گرم و خشک با باران گاه به گاه همراه است. خاک حاصلخیز سیاه به خوبی در فصل بهار و پاییز سیراب شده و با گرفتن مقدار زیادی از نور خورشید در فصل تابستان زمینه مساعدی را برای کشاورزی فراهم می آورد. با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی ، اوکراین به طور سنتی منطقه کشاورزی است. در اوکراین ، گندم ، گندم سیاه و ذرت و سبزیجات ، انواع میوه ، خربزه و توت به عمل میآید. اوکراین یکی از مراکز اصلی جهان در تولید شکر است. این تولید قند برای نیازهای خود و برای صادرات میباشد.این کشور غنی از منابع طبیعی از قبیل : سنگ آهن ، زغال سنگ ، فلزات غیر آهنی ، نفت ، گاز ، نمک های معدنی ، خاک رس و آب قدرت بالقوه است.

مرکز گسترده وسیعی از صنایع ، عمدتا در اطراف شهرستانها بزرگ متمرکز شده است ، از جمله : کیف ، خارکف ، اودسا ، دنیپرپتروسک ، دانتسک ، زاپاروژه، نیکلایو و دیگرشهرها.

در اوکراین کارخانه های ساختهواپیما و کشتی ، کامیون و اتوبوس ، ماشین و لوکوموتیو ، کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی ، ابزار دقیق و ماشین آلات کشاورزی ، تلویزیون و رادیو ، صنایع شیمیایی و منسوجات ، کالاهای مصرفی و مختلفی قرار دارد. بنادر اصلی اوکراین اودسا ، سیواستوپول،نیکلایو ، خرسون و کرچ میباشد.

اوکراین یک جمهوری دموکراتیک است. شهروندان رئیس جمهور منتخب خود ،پارلمان ، شهرداران و معاونان محلی ، شوراهای منطقه ای و شهرستان را توسط رای گیری انتخاب میکنند. قانون اساسی اوکراین مجموعه 40 – ساعت کار در هفته و همچنین تضمین حق برخورداری از مرخصی سالانه برای شهروندان میباشد.

نظام آموزشی اوکراین یکی از پیشرفته ترین نظام های آموزشی در جهان محسوب می شود. طیف گسترده ای از فرصت های تحصیلی برای دانشجویان داخلی و خارجی. در حدود 400 موسسه آموزش عالی (HEIs) در اوکراین وجود دارد. در میان آنها 220 موسسه عمومی و 93 مؤسسه خصوصی ، و نیز چندین سازمان های شهری وجود دارد. در سال های اخیر اکراینبه عنوان کشوری شناخته شده که از قیمت های پایین برای آموزش و پرورش ، به رسمیت شناختن دانشگاههای آن در جهان ، امکان آموزش به زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی و ارائه آموزش های عملی در مطالعات خود بر خوردار میباشد.

0
  • اوکراین در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. این کشور با وسعت 603.628 کیلومتر مربع بزرگ ترین کشور در اروپا است.کشور اکراین با کشورهای لهستان...

    مشاهده بیشتر
  • شهر کیف یکی از مقاصد برتر گردشگران ایرانی و خارجی است و از نظر تاریخی، از سرگذشت غنی و پرباری برخوردار است. کیف بزرگترین شهر...

    مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *