ویزای دبی

با این‌که سفر به هیچ‌کدام از شهرهای امارات متحده‌ی عربی بدون ویزا امکان ندارد، اما برای گرفتن ویزای امارات لازم نیست به سفارت بروید. امارات، صدور ویزا را به عهده‌ی اداره‌ی مهاجرت و وزارت کار گذاشته است. شما حتی لازم نیست خودتان به اداره‌ی مهاجرت بروید، چون گرفتن ویزای امارات نیازی به مصاحبه ندارد. می‌توانید به کارگزار یا آن‌طور که خود اماراتی‌ها می‌گویند، به کفیل سر بزنید. کارگزار مدارک شما را می‌گیرد و کارهای لازم را انجام می‌دهد.

انواع ویزای امارات

برای گرفتن ویزای امارات هم مثل هر ویزای دیگر باید بدانیم چه ویزایی برای سفرمان مناسب‌تر است. امارات چند جور ویزا برای مسافران صادر می‌کند:

ویزای چهارده روزه، یک ماهه و سه ماهه

برای گرفتن هر کدام از این ویزاها می‌توانید با ما تماس بگیرید.

توجه: بعد از صدور هر نوع ویزا ۲ ماه فرصت دارید وارد خاک امارات شوید. اگر در این زمان از ویزا استفاده نکنید باید دوباره برای گرفتن ویزا اقدام کنید.

در صورتی که اعتبار ویزا تمام شود و شما امارات را ترک نکنید، در ازای هر روز اقامت غیرقانونی صدهزار درهم جریمه می‌شوید.
با هر کدام از ویزاهای توریستی امارات می‌توانید به همه‌ی شهرهای این کشور وارد شوید.

مدارک لازم برای ویزای امارات

اولین مرحله برای گرفتن ویزای امارات آماده کردن مدارک است. این مرحله اصلاً سخت نیست. ویزای امارات یکی از راحت‌ترین ویزاهایی است که برای مسافرهای ایرانی صادر می‌شود. اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت معتبر،اسکن کارت ملی، همه‌ی آن چیزی است که برای گرفتن ویزای امارات لازم دارید. پاسپورت معتبر هم پاسپورتی است که دست‌کم شش ماه به پایان اعتبار آن مانده باشد.

ویزای امارات چند روزه صادر می‌شود؟

بعد از ارسال مدارک و پرداخت هزینه، باید منتظر صدور ویزا بمانید. صدور هر کدام از ویزاهای امارات شامل چهارده روزه، یک ماهه، سه ماهه‌ی یک بار ورود و سه ماهه‌ی چند بار ورود حدود ۷ تا ۱۰ روز کاری طول می‌کشد. برای برنامه‌ریزی سفر، حتما این زمان را در نظر بگیرید.

روز کاری، یک روز بعد از ارائه درخواست و ارسال مدارک آغاز می‌شود. تعطیلات رسمی و تعطیلات سفارت هم به این زمان اضافه می‌شود.

 

2+
فرم ارسال اطلاعات ویزا