____

-->

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
PREMIER
BB ۳,۴۵۰,۰۰۰ ۳,۹۴۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
SHIRAK
BB ۳,۶۲۰,۰۰۰ ۴,۲۰۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
COMFORT
BB ۳,۴۷۰,۰۰۰ ۴,۰۰۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
RESIDENCE
BB ۳,۳۶۰,۰۰۰ ۳,۸۹۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
NAIRI
BB ۳,۵۲۰,۰۰۰ ۳,۹۸۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
14FLOOR
BB ۳,۹۰۰,۰۰۰ ۴,۹۳۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
ANIPLAZA
BB ۴,۰۷۳,۰۰۰ ۴,۹۰۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
ARARAT
BB ۴,۱۵۰,۰۰۰ ۵,۲۵۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
METROPOL
BB ۳,۷۷۰,۰۰۰ ۴,۵۰۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
CONGRESS
BB ۴,۵۰۰,۰۰۰ ۴,۷۵۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
MULTIGRAND
BB ۵,۰۵۰,۰۰۰ ۶,۲۵۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---
RADISSON BLU
BB ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۵۵۰,۰۰۰ - ۲,۷۰۰,۰۰۰ ---

خدمات تور

پرواز رفت و برگشت پرواز ارمنیا ایرویز،ترانسفور فرودگاهی، 3شب اقامت با صبحانه، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان، سیم کارت

اطلاعات تور:
مدت: ۳ شب و ۴ روز
نوع سفر: هوایی
نام ایرلاین: هواپیمایی ARMENIA AIRWAYS
Price from: ۳,۴۵۰,۰۰۰ (ارمنیا ایرویز)

توضیحات تور

ارمنستان،کشوری است که در همسایگی ایران واقع شده و پیوند فرهنگی بسیاری بین این دو کشور وجود دارد. هنوز هم بسیاری از ارامنه در ایران زندگی می‌کنند یا ایرانی‌های بسیاری را می‌توان در ارمنستان یافت که به تحصیل یا زندگی مشغول هستند. با توجه به تغییرات قوانین مهاجرتی گرجستان و الزامی شدن روادید برای ورود به این کشور، همچنین اتفاقات رخ‌داده در کشور ترکیه که فضای آن را تا حدی ملتهب کرده‌ است، فرصت بسیار مناسبی پیش آمد تا این همسایه شمالی ایران در حال حاضر مقصد شماره یک مسافرت‌های برون‌مرزی بیشتر ایرانی‌ها باشد.

شرایط آب و هوایی

از لحاظ شرایط آب و هوایی کشور ارمنستان جز کشورهای سرد جهان قرار دارد. ایروان هم از این قاعده خارج نیست، به همین منظور در تابستان به دلیل این که شرایط آب و هوایی در این شهر مناسب تر است مسافران زیادی را به سمت خود جهت شنا و کوهنوردی و دیگر فعالیت ها به خود جذب می کند. در فصل زمستان این شهر سفید پوش می شود و دمای هوا به نسبت در پایین ترین حد خود قرار دارد.

غذاهای محبوب ارمنی

هریسه | Harissa: یکی از غذاهای ارمنی که در ایام خاص آن را می پزند، هریسه است. برای تهیه آن آرد گندم را در آب به همراه گوشت اضافه می کنند.

تولما | Tulma: تولما یا دلمه غذایی است که در آن از گوشت و سبزیجاتی مثل برگ مو، گوجه، فلفل، بادمجان و کلم استفاده می شود. تولما غذایی است که به صورت داغ و به همراه سس ماست و سیر سرو می شود.

ماهی کبابی | Ishkhan: در سفر به ارمنستان حتما ماهی کبابی را در رستوران های شهر ایروان امتحان کنید. ماهی قزل آلا یکی از لذیذترین غذاهای ممکن در این شهر است.

قاپاما | Ghapama: یکی از غذاهای اصیل در ارمنستان قاپاما است. برای پخت قاپاما داخل کدو تنبل را خالی کرده و با موادی همچون برنج پخته شده و ترکیبی از میوه های خشک مانند بادام، خرما، سیب، آلو، زغال اخته، زردآلو، آلو بخارا و کشمش پر می شود.

فاسولیا | Fasulya: دیگر غذای خوشمزه ای که در ارمنستان می توانید آن را سرو کنید فاسولیا است، این غذا ترکیبی از گوشت، لوبیا سبر و گوجه فرنگی است.

0
آدرس : تهران، خیابان مطهری بعداز ترکمنستان، پلاک13، طبقه اول
تلفن : ۰۲۱۴۵۵۷۲۰۰۰

با اسکن این کد با موبایل وارد صفحه تور در سایت شوید